• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Библиотека

Шкільна бібліотека.

Маленькі читачі.Маленькі читачі.

Маленькі читачі.

Маленькі читачі.

Маленькі читачі.

Роль і місце шкільної бібліотеки в навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу.

Всім відомо, що бібліотека - це духовна скарбніця, це джерело знань для тих, хто хоче поповнити цими знаннями свій мозок і серце. Споконвіку бібліотеки були документальною пам"яттю людства, книжковим відображенням усих явищ світового життя. Книжка завжди була наймогутнішим засобом просвіти.

У1992 році Степанівська школа стала середньою, а згодом - загальноосвітньою 1-3 ступенів. Збільшилась кількість учнів в школі, змінились функції бібліотеки. Роль бібліотеки значно зросла.

Завідуючею стає Данилевська Тетяна Василівна, яка має спеціальну освіту біюліотекаря. Вона закінчила Гадяцьке культурно-освітнє училище ім. І. П. Котляревського. Тепер її основним завданням в роботі стала бібліотечно-бібліографічне обслуговування читачів - учнів, навчання користуватися книгою, фондом бібліотеки, її довідковим апаратом, видача та прийом навчальної літератури.

Вже традицією стало в школі проводити на початку навчального року свято книги "Бібліотека книжковий дім", та для учнів початкових класів "Посвята у читачі" дізналися і про історію книгодруку, і про правила поводження з книгою, а також прийняли урочисту обіцянку про правильне поводження з книгою.

Крім традиційних форм популяризації літератури Тетяна Василівна використовує нові цікаві нетрадиційні форми роботи було проведено брей-ринг "Цікаві таємниці в книжковій скарбниці",турнір ерудитів "На острові загадок", КВК "Книжковий дивосвіт", літературні посиденьки "Розумники і розумниці", бібліотечний футбол "Компаси в книжковому морі".

Кол-во просмотров: 0

Комментарии